Ο σύνδεσμος γονέων του Ι΄ Δημόσιου Νηπιαγωγείου « Ευαγόρας Παλληκαρίδης» διοργανώνει Χριστουγεννιάτικο πανηγύρι. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 03/12/2023 από τις 11:00 μέχρι τις 14:00 στο προαύλιο του σχολείου. Τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να περάσουν μια όμορφη μέρα με τον Άγιο Βασίλη, Ξωτικά, φουσκωτά, ζωγραφική προσώπου και άλλες πολλές εκπλήξεις
The post Πάφος: Χριστουγεννιάτικο πανηγύρι Ι΄ Δημόσιου Νηπιαγωγείου « Ευαγόρας Παλληκαρίδης» first appeared on Taxidromos24 .
The