Λίγα μόλις χρόνια μετά την ανατροπή της στασιμότητας στη Δημοτική Παραλία της Γεροσκήπου, η σημερινή εικόνα αποτελεί ένα τεράστιο άλμα προόδου. Από μηδαμινά έσοδα πριν μια πενταετία προσεγγίζουμε σήμερα το μισό εκατομμύριο ευρώ τον χρόνο, συν τα έσοδα από τη Δημοτική Πλαζ, συν επίσης τα έσοδα από την παραλία μπροστά από τα ξενοδοχεία. Χωρίς αμφιβολία […]
The post Α.Τρακκίδης: Η παραλία εγγυάται ένα καλύτερο μέλλον first appeared on Taxidromos24 .