![Αύριο η επιβολή ποινής στο 47χρονο που επεδείκνυε τα γεννητικά του όργανα](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/80ac5d9b8065f5147fe15c1ad30294d1.jpg?#)
Το Επαρχιακό Δικαστήριο Αμμοχώστου αναμένεται να επιβάλει αύριο ποινή σε άνδρα ηλικίας 47 ετών, ο οποίος συνελήφθη για υποθέσεις άσεμνης επίθεσης, άσεμνης πράξης, και κοινής επίθεσης, που διέπραξε εναντίον πέντε γυναικών, από τις οποίες η μία ανήλικη 17 ετών.
Σύμφωνα με τον Στηβ Θεοδούλου, εκπρόσωπο Τύπου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Αμμοχώστου «ο φάκελος της υπόθεσης συμπληρώθηκε και σήμερα το πρωί καταχωρήθηκε ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Αμμοχώστου στο Παραλίμνι. Σύγκεκριμένα οι πέντε