![Υπό κράτηση 48χρονος για υπόθεση καπνογόνων και πυροτεχνημάτων](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/3aef738fbd82b9027fc86ad2593fc9d5.jpg?#)
Υπό κράτηση για δύο μέρες θα παραμείνει ο 48χρονος, που συνελήφθη από την Αστυνομία σε σχέση με τα καπνογόνα και πυροτεχνήματα, που βρέθηκαν στην κατοχή 16χρονου, πριν από τον χθεσινό φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ των ομάδων Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Πειραιώς, που διεξήχθη στη Λεμεσό.
Το Δικαστήριο ενέκρινε το αίτημα της Αστυνομίας και έθεσε υπό κράτηση τον 48χρονο ως ύποπτο για τα αδικήματα της παράνομης κατοχής εκρηκτικών υλών, της μεταφοράς