![Συστάθηκε σε σώμα το νέο ΔΣ του Παγκύπριου Συλλόγου Ψυχολόγων](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/f695bbd807d812f4a14ddfa1f4a0ebb9.png?#)
Συστάθηκε σε σώμα το νέο 11μελές Διοικητικό Συμβούλιο του Παγκύπριου Συλλόγου Ψυχολόγων (ΠΑ.ΣΥ.ΨΥ.), το οποίο εξελέγη στις πρόσφατες Αρχαιρεσίες, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή του ο Σύλλογος.
Πρόεδρος του Συλλόγου αναδείχθηκε ο Κυριάκος Πλατρίτης, Αντιπρόεδρος ο Στέλιος Γεωργιάδης, Γενική Γραμματέας η Φωτεινή Δημητρίου, Ταμίας η Ελευθερία Καζαμία και Αναπληρωτής Γραμματέας η Μαρία Μπαλλή.
Μέλη του ΔΣ ως υπεύθυνοι τομέων είναι για τον τομέα Νομικών και Άσκησης Επαγγέλματος ο Λούης Χατζηθωμάς, Εκδόσεων,