![«Πάμε Ελλάδα», το μήνυμα της AEGEAN](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/e034f885bc9bb6d47b9a73f47948cabd.jpg?#)
Αθήνα, 24 Ιουλίου 2024
Με το μήνυμα «Πάμε Ελλάδα» στο εξωτερικό του αεροσκάφους της AEGEAN και με ειδική πτήση αναχώρησαν νωρίς σήμερα το πρωί από το αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος, για το Παρίσι οι αθλητές και αθλήτριες της Ελληνικής Ολυμπιακής αποστολής.
Ο πρόεδρος και το πλήρωμα της AEGEAN υποδέχτηκαν τα περισσότερα από 100 μέλη της Ολυμπιακής αποστολής, συμπεριλαμβανομένων αθλητών της κολύμβησης, του πόλο, της ξιφασκίας, της καλλιτεχνικής κολύμβησης, του στίβου, του