![Έτρεχε με συγγενή του αναίσθητο στο όχημα ;Με &sig](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/64b89ca26303516e6b71db84552d71ef.jpg?#)
Άμεση βοήθεια για τη μεταφορά ασθενούς, στο νοσοκομείο, προσέφερε χθες μέλος της Ομάδας «Ζ», της Τροχαίας Λεμεσού.
Γύρω στις 5.15μ.μ., ενώ ο μοτοσικλετιστής της Αστυνομίας βρισκόταν σε περιπολία, στη Λεμεσό, εντόπισε ένα αυτοκίνητο να κινείται με υπερβολική ταχύτητα, στην οδό Λεοντίου. Το μέλος της Αστυνομίας, προσέγγισε τον οδηγό του οχήματος, ο οποίος ανέφερε ότι μετέφερε στο νοσοκομείο συγγενικό του πρόσωπο, το οποίο βρισκόταν αναίσθητο, στα πίσω καθίσματα του αυτοκινήτου.
Με