![Τη στήριξη της πολιτείας προς απόφοιτους εξέφρασε ο Κ. Κουμής](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/15ca08e29261f5f37cd17173561d35a4.jpg?#)
Στη στήριξη της πολιτείας προς τους απόφοιτους αναφέρθηκε ο Υφυπουργός Τουρισμού Κώστας Κουμής στην τελετή αποφοίτησης του τελειοφοίτων του Κολεγίου CDA που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη στη Λευκωσία.
Ο κ. Κουμής σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση του Κολεγίου εξήρε την υψηλή ακαδημαϊκή μόρφωση, την εθελοντική δράση και το ανθρώπινο πρόσωπο προς την κοινωνία του Κολεγίου CDA επενδύοντας σε ανθρώπινες αξίες και ευχήθηκε στους 271 αποφοίτους κάθε επιτυχία στην επαγγελματική τους πορεία, σημειώνοντας