![Δήμαρχος Παραλιμνίου – Δερύνειας και συντεχνίες συζήτησαν θέματα προσωπικού](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/638600d135bc4171e4006ee1c53335a0.jpeg?#)
Θέματα που αφορούν το προσωπικό του Δήμου Παραλιμνίου – Δερύνειας συζήτησε χθες Τετάρτη με εκπροσώπους των συντεχνιών ΣΕΚ και ΠΕΟ, ο Δήμαρχος Γιώργος Νικολέττος.
Σε ανακοίνωση του Δήμου αναφέρεται ότι «κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκαν θέματα τα οποία αφορούν το προσωπικό του Δήμου μετά τη μεταρρύθμιση και την ενοποίηση Παραλιμνίου, Δερύνειας, Φρενάρους και Αχερίτου καθώς και θέματα λειτουργίας της δημοτικής αρχής».
Οι εκπρόσωποι των συντεχνιών «συνεχάρησαν τον κ. Νικολέττο