![Ψάθι: Ποινή φυλάκισης 4 ετών στον 34χρονο για πρόκληση βαριάς σωματικής βλάβης](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/34d2a3f19c892215aedc0b17ae525b55.jpg?#)
Ομόφωνη ήταν η σημερινή απόφαση του Μόνιμου Κακουργιοδικείου Πάφου για ποινή φυλάκισης 4 ετών για την υπόθεση πρόκλησης βαριάς σωματικής βλάβης στο χωριό Ψαθί στις 24 Σεπτεμβρίου 2023.
Το Μόνιμο Κακουργιοδικείο Πάφου απαρτιζόμενο από τον κ. Μ. Δρουσιώτη Πρόεδρο, κ. Π. Κυριακίδη και Πεύκου, πάρεδρους, με ομόφωνη απόφαση του επέβαλε στις 12:00 το μεσημέρι της Τετάρτης συντρέχουσες ποινές με τη μεγαλύτερη να είναι 4 έτη για το αδίκημα της πρόκλησης