![Επιτελείο Αρμεύτη: Ο Νικολαϊδης επιμένει σε πόλωση και διχασμό](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/a5423f4000165589d076a91b3c666c1d.png?#)
Ο υποψήφιος για τη δημαρχία της Λεμεσού Γιάννης Αρμεύτης, δεν πρόκειται να μπει σε διαδικασία «χαρτοπολέμου για τα χιλιοειπωμένα και χιλιοαπαντημένα», αναφέρει το επιτελείο του, με αφορμή τη σημερινή ανακοίνωση του επιτελείου του ανθυποψηφίου του Νίκου Νικολαΐδη, αναφέρει το ΚΥΠΕ.
Καταδικάζει επίσης χθεσινοβραδινό περιστατικό μετά τη λήξη debate τηλεοπτικού σταθμού.
Σε ανακοίνωση του, το επιτελείο Αρμεύτη καταδικάζει «απερίφραστα, το ψεσινό περιστατικό βίας, μετά τη λήξη του debate του τηλεοπτικού σταθμού