![Κοινό βίντεο με Τουρκοκύπριο influencer έκανε ο Φειδίας Παναγιώτου και γέμισε αρνητικά σχόλια](https://reporter.com.cy/images/yD4j1CCvFLn2fnEdP9CahYTYRZs=/804191/fill-480x480/2024/08/14/page_xNjWehV.jpg)
Κοινό βίντεο με τον Τουρκοκύπριο influencer Urban Cypriot ανάρτησε ο Φειδίας Παναγιώτου, σε μία προσπάθεια να στείλουν μηνύματα για το Κυπριακό, ενημερώνοντας το κοινό τους, στην αγγλική γλώσσα, πως η Κύπρος είναι η τελευταία μοιρασμένη χώρα στην Ευρώπη.
Κάτω από το βίντεο υπάρχουν αρκετά αρνητικά σχόλια, κυρίως για την επιλογή της ημέρας που αναρτήθηκε, στα οποία αναγράφονται αναφορές όπως «ντροπή» και επισημαίνεται η δεύτερη εισβολή και η δολοφονία του Σολωμού