Εκστρατεία καθαρισμού από τροχόσπιτα και άλλα άχρηστα αντικείμενα από την παραλία παρά το Ναυτικό Ομιλο Λάρνακας προχώρησε σήμερα ο Δήμος.
Σε ανακοίνωση του Δήμου αναφέρεται ότι «σε συνεργασία με την Επαρχιακή Διοίκηση Λάρνακας και την Αστυνομία, πραγματοποιήθηκε σήμερα Τρίτη, 30 Ιουλίου, εκστρατεία απομάκρυνσης τροχόσπιτων, ακινητοποιημένων αυτοκινήτων, παραπηγμάτων και άχρηστων αντικειμένων από την παραλία παρά τον Ναυτικό Όμιλο της πόλης».
Συγκεκριμένα «ο Δήμος Λάρνακας παρείχε εκσκαφέα και δύο φορτηγά για ενίσχυση των