![Για τη λειτουργία της δημοτικής αρχής και τις αλλαγές ενημερώθηκαν οι δημότες της Δερύνειας](https://reporter.com.cy/images/IgyFB_Y2nL6pmNCMDgV12rDCrPI=/772490/fill-480x480/2024/04/19/nikolettos.jpg)
Για τη λειτουργία της δημοτικής αρχής και τις αλλαγές μετά την μεταρρύθμιση της Τοπικής Αυτοδιοίκησης, ενημερώθηκαν χθες βράδυ οι δημότες του Δημοτικού Διαμερίσματος Δερύνειας.
Σε ανακοίνωση του Δήμου Παραλιμνίου – Δερύνειας αναφέρεται ότι η ενημέρωση έγινε κατά τη διάρκεια Πανδημοτικής Συγκέντρωσης, στο Δημοτικό Αμφιθέατρο στη Δερύνεια.
Ο Δήμαρχος Γιώργος Νικολέττος, οι Αντιδήμαρχοι και τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Παραλιμνίου - Δερύνειας «ενημέρωσαν τους δημότες για τη λειτουργία της δημοτικής αρχής, τις αλλαγές