![Ι. Βιολάρης: Θα δώσω το άπαν των δυνάμεών μου για την Κερύνεια](https://reporter.com.cy/images/P4rcCdBb0R7UnMOdKTTnZo04LNk=/787693/fill-480x480/2024/06/11/DOC.20240611.6814435.dimarchoskeryneias.jpg)
«Θα δώσω το άπαν των δυνάμεών μου για την Κερύνεια», δήλωσε ο εκλεγείς Δήμαρχος Κερύνειας, Ιωσήφ (Άκης) Βιολάρης, αμέσως μετά την τελετή ανακήρυξης Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Μελών Σχολικών Εφορειών, Κοινοταρχών και Μελών Κοινοτικών Συμβουλίων της Επαρχίας Κερύνειας, η οποία έγινε το απόγευμα της Τρίτης στο Συνεδριακό Κέντρο Φιλοξενία, στη Λευκωσία.
Ο κ. Βιολάρης ευχαρίστησε την οικογένειά του, τους Κερυνειώτες που άσκησαν το δικαίωμα της ψήφου, τα κόμματα που τον έχουν