![Άρχισαν προετοιμασία για τα πακέτα αγάπης οι σούπερ γιαγιάδες της Ε.ΚΥ.ΣΥ.-Χρειάζονται στήριξη](https://reporter.com.cy/images/wV19gAinF55tRmz96n5FRSBPKtU=/773313/fill-480x480/2024/04/23/ea95dcb7-8932-45e0-ab57-3b8bd9e3c610.width-750.png?#)
Tη δική τους μάχη, για να μην μείνει κανένας συνάνθρωπός μας χωρίς φαγητό το Πάσχα, συνεχίζουν να δίνουν και φέτος στο Σπίτι της Ένωσης Κυπρίων Συνταξιούχων (Ε.ΚΥ.Σ.Υ.) στο Καϊμακλί, η κ. Κάτια Λουκά και η κ. Σταυρούλα Φιλίππου, μαζί με τους υπόλοιπους εθελεοντές που τις στηρίζουν και τις βοηθούν στο ανιδιοτελές έργο που προσφέρουν για πάρα πολλά χρόνια.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ: «Πώς να περάσουμε καλά τις γιορτές όταν οι διπλανοί μας