![Στο άγνωστο οι έρευνες για το θανατηφόρο με θύμα τον 17χρονο Αλέξανδρο-Κανένα σημάδι από τον οδηγό](https://reporter.com.cy/images/b_rf-KKhppg3uiVKT6Yjd_O8PSA=/775046/fill-480x480/2024/04/29/Untitled-2.width-750.width-750.jpg?#)
Μπορεί να έχουν παρέλθει ήδη 22 ολόκληρες μέρες από το θανατηφόρο δυστύχημα που οδήγησε στο θάνατο τον 17χρονο Αλέξανδρο Κασιουλή, στον δρόμο Λευκωσίας-Παλαιχωρίου, ωστόσο οι έρευνες των Αρχών συνεχίζουν να βαδίζουν στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα, αφού ο οδηγός, όχι μόνο εγκατέλειψε το θύμα, αλλά δεν παρουσιάστηκε σε οποιοδήποτε σταθμό για να αναλάβει την βαρύτατη ευθύνη που του αναλογεί.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ: Δεν έδωσε ακόμη σημάδι ο οδηγός που παρέσυρε