![Διαφωνεί με μεταφορά Σχολής ΤΕΠΑΚ ο υποψήφιος Δήμαρχος Λεμεσού Χρ. Μιχαηλίδης](https://reporter.com.cy/images/awRmu9C4Al6V6WFYEYs0pErNpLE=/687105/fill-480x480/2023/06/06/tepak.jpg?#)
Κακώς μεταφέρθηκε η Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας του ΤΕΠΑΚ, από τη Λεμεσό στην Πάφο, αναφέρει ο υποψήφιος για τη δημαρχία Λεμεσού Χρίστος Μιχαηλίδης, προσθέτοντας ότι ο Δήμος Λεμεσού θα έπρεπε να συμβάλει αποφασιστικά, ώστε να παραμείνει η Σχολή στην πόλη.
Σε ανακοίνωση του, ο κ. Μιχαηλίδης αναφέρει δε ότι «η απόφαση για υποχρεωτική μετακίνηση φοιτητών της Σχολής, κρίνεται υπό τις περιστάσεις ως άδικη» και πως «σε κάθε περίπτωση