![Δίνει μάχη για τη ζωή 17χρονος μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο στην Αγία Νάπα](https://reporter.com.cy/images/FAqXIBp-LCqHX5SHfXVrEIhvjMY=/676401/fill-480x480/2023/04/27/amb.jpg)
Σε εξαιρετικά κρίσιμη κατάσταση, νοσηλεύεται στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας, 17χρονος κάτοικος Παραλιμνίου, ο οποίος τραυματίστηκε χθες βράδυ, σε οδική σύγκρουση, που συνέβη στην Αγία Νάπα. Από τη σύγκρουση τραυματίστηκε και 18χρονος, ο οποίος νοσηλεύεται σε ιδιωτική κλινική, στην επαρχία Αμμοχώστου.
Η οδική σύγκρουση συνέβη γύρω στις 10.30μ.μ. χθες, στη λεωφόρο Κάβο Γκρέκο, στην Αγία Νάπα. Οι δύο νεαροί επέβαιναν σε μοτοσικλέτα, που οδηγούσε ο 18χρονος. Κάτω από συνθήκες, που διερευνώνται