![Τακτικός επισκέπτης από τη Σουηδία ανακηρύχθηκε σε «Πρέσβη του Τουρισμού» της Αγίας Νάπας](https://reporter.com.cy/images/Udon_t4Kq6cRi0TU9mKUWDHEECU=/763872/fill-480x480/2024/03/20/2_0S6erDt.2e16d0ba.fill-1375x729.jpg)
Τακτικός επισκέπτης από τη Σουηδία ανακηρύχθηκε σε «Πρέσβη του Τουρισμού» της Αγίας Νάπας με αφορμή την 25η επίσκεψή του.
Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Αγίας Νάπας «ο τιμηθείς είναι ο Nils Ove Hallin, o οποίος πραγματοποίησε τα τελευταία χρόνια 25 επισκέψεις στην Αγία Νάπα για διακοπές».
Προστίθεται ότι η πολιτιστική λειτουργός του Δήμου Μαρία Τοφινή Τσαντίλα, τίμησε σήμερα στο Δημοτικό Μέγαρο τον κ. Hallin, απονέμοντας του αναμνηστική πλακέτα και το έμβλημα του