Οι επιλογές των δύο προπονητών: Πάφος: Βανά, Μουσούντα, Μπένκτσον, Γκομίς, Σανέ, Γιαγκό, Μαγιαμπέλα, Νίκολιτς, Σζόκε, Μοντνόρ, Ουρόσεβιτς Άρης: Ίβουσιτς, Γκολντάρ, Ζάιρο, Μπότσκαϊ, Ικόκο, Ρους, Τάνκοβιτς, Βαλακάρι, Ναμ, Ντράγκομιρ, Πέπε.
Οι επιλογές των δύο προπονητών: Πάφος: Βανά, Μουσούντα, Μπένκτσον, Γκομίς, Σανέ, Γιαγκό, Μαγιαμπέλα, Νίκολιτς, Σζόκε, Μοντνόρ, Ουρόσεβιτς Άρης: Ίβουσιτς, Γκολντάρ, Ζάιρο, Μπότσκαϊ, Ικόκο, Ρους, Τάνκοβιτς, Βαλακάρι, Ναμ, Ντράγκομιρ, Πέπε.