Τη διαφορά φιλοσοφίας που θέλουν να έχουν στον Παναθηναϊκό σε σχέση με τον Ολυμπιακό, τόνισε μέσω νέας του ανάρτησης μετά το ντέρμπι των αιωνίων ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος. Ο πρόεδρος της «πράσινης» ΚΑΕ -σημειώνοντας, αρχικά, πως πρέπει να παραδέχεσαι όταν χάνεις δίκαια ή όταν σε ευνοούν- τόνισε ότι την ομάδα του δεν την εκφράζει το «refuse to lose» των Πειραιωτών. […]
Διαβάστε το στο match.cy : Γιαννακόπουλος: «Εμάς δεν μας εκφράζει το refuse to lose