Διαβάστε το αφιέρωμα της ελληνικής ποδοσφαιρικής σελίδας του Facebook, Pippo Soccer Stories, σχετικά με τον θρύλο της Ομόνοιας και του κυπριακό ποδοσφαίρου Ράινερ Ράουφμαν: Τη σεζόν 1997-1998 φτάνει στην Κύπρο για λογαριασμό της Ομόνοιας Λευκωσίας ο Γερμανός επιθετικός Ράινερ Ράουφμαν, ο οποίος μέχρι τότε, στα 30 του, αγωνιζόταν σε ομάδες της Β’ και Γ’ κατηγορίας […]
Διαβάστε το στο match.cy : “Γεννήθηκα στη Γερμανία κατά λάθος” / Το… ελληνικό αφιέρωμα