Η Καρμιώτισσα επικράτησε με σκορ 4-1 της Δόξας στην Περιστερώνα στο πλαίσιο του μεταξύ τους αγώνα για την 2η αγωνιστική της β’ φάσης του πρωταθλήματος στο δεύτερο γκρουπ δυναμικότητας. Στο πρώτο μέρος του αγώνα, μόλις στο 4ο λεπτό η Δόξα κέρδισε πέναλτι (έπειτα και από εξέταση του ΒΑΡ) για χέρι του Μαλόνε. Ο Ναμπί ανέλαβε […]
Διαβάστε το στο match.cy : Καρμιώτισσα: Σημαντικό διπλό επί της Δόξας με ανατροπή και…