![Να είχα χίλια μάτια για Βαλμπουενά](https://limassoltoday.com.cy/wp-content/uploads/2024/03/thumbnail_preview%C3%8E%C2%B2%C3%8E%C2%B1%C3%8E%C2%BB.jpg?#)
Κάποτε ήταν το σύνθημα «ρε Μιλενκο, ρε Μιλένκο, έκανες το γήπεδο μπουρδέλο…». Μετά ήταν ο Σανγκόι και άλλοι…Πέρασε και ο Μπίσεσβαρ και ο Ουάρντα, αλλά αυτός είναι άλλη κλάση, αριστοκρατική, μαγική, παγκόσμια. Τώρα είναι ο ένας και μοναδικός, ο Ματιέ Βαλμπουενά, που δεν τον χορταίνουμε. Μαέστρος πραγματικός, έκανε και πάλι τους αντιπάλους του, να μην […]
The post Να είχα χίλια μάτια για Βαλμπουενά appeared first on Limassol Today .