![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/05/autokinitodromos-peripoliko-astinomia-police-1021x580.jpg)
Συνολικά 68 καπνογόνα και πυροτεχνήματα, εντόπισε χθες η Αστυνομία, στην κατοχή 16χρονου, πριν από τον φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ των ομάδων Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Πειραιώς, που διεξήχθη στη Λεμεσό. Ο 16χρονος συνελήφθη για τα αυτόφωρα αδικήματα της παράνομης κατοχής εκρηκτικών υλών, της μεταφοράς επικίνδυνου αντικειμένου σε αθλητικό χώρο και αδικήματα κατά παράβαση του Νόμου […]
Διαβάστε Περισσότερα...