![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/02/cache_1500x3000_Analog_medium_1629421_5032936_312023_tepak-1021x580.jpg)
Tρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης σε είκοσι (20) φοιτήτριες/φοιτητές του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) που διαμένουν στις εστίες θα παρέχουν, σε μηνιαία βάση, οι Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ, μετά από πρωτοβουλία του Προέδρου του Συμβουλίου του Πανεπιστημίου, κ. Κώστα Γαλαταριώτη. Η πρωτοβουλία αυτή έχει ως στόχο να στηρίξει τους φοιτητές και φοιτήτριες που αντιμετωπίζουν σοβαρές οικονομικές και […]
Διαβάστε Περισσότερα...