![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/07/gkountoura-1-1021x580.jpg)
To αρχηγείο της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι απέστειλε επιστολή διαμαρτυρίας στην Διεθνή Ομοσπονδία Ξιφασκίας για τη διαιτησία στον χθεσινό προημιτελικό αγώνα της Δώρας Γκουντούρα, η οποία κοινοποιήθηκε και στη Διεθνή Ολυμπιακή Επιτροπή. Στην επιστολή, που έφυγε το πρωί της Τρίτης (30/7) προς τον Έλληνα υπηρεσιακό (από το 2022) πρόεδρο της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Μανώλη Κατσιαδάκη και […]
Διαβάστε Περισσότερα...