![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/07/lemesos-skoupidia-961x580.jpg)
Τις τελευταίες ημέρες, η Λεμεσός βρέθηκε στο επίκεντρο της δημόσιας συζήτησης λόγω μιας σειράς φωτογραφιών που δημοσιεύτηκαν στα κοινωνικά δίκτυα. Οι φωτογραφίες αυτές απεικόνιζαν σκουπίδια και απορρίμματα σε διάφορα σημεία της πόλης, προκαλώντας ανησυχία και αγανάκτηση στους πολίτες… Οι εικόνες αυτές δημιούργησαν έντονες αντιδράσεις και πολλοί άρχισαν να αναρωτιούνται αν η Λεμεσός έχει γίνει […]
Διαβάστε Περισσότερα...