![Λεμεσός: Οι ουρές στα Goody's... φέρνουν νέες προσλήψ&e](https://lemesosblog.com/images/images-10/goodysburgers.jpeg)
Τα Goody's προσλαμβάνουν με τις καλύτερες απολαβές της αγοράς!
Τελευταία στην πόλη μας βιώσαμε κάτι πρωτόγνωρο!
Όλοι γίναμε μάρτυρες μιας τεράστιας ουράς στη Λεωφόρο Νίκου Παττίχη που οδηγούσε στο νέο burgerάδικο της πόλης , στο Goody's Burger House! Τα Goody's οι περισσότεροι τα γνωρίσαμε είτε από τις επισκέψεις στην Ελλάδα, είτε από την περίοδο των σπουδών μας εκεί και όντως είναι πολύ ποιοτικά εστιατόρια με καλές τιμές.
Αυτό όμως