Ένα υπέροχο μέρος με αρτιστίκ διάθεση που σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και καφέ, το τελευταίο με τη συνοδεία ολόφρεσκων κέικ, που εξαφανίζονται σε χρόνο dt. Αν και το συγκεκριμένο μαγαζί δεν είχε την ανάγκη κάποιας σπεσιαλιτέ για να συζητηθεί, ένα κέικ, ήταν ο λόγος που έγινε λίγο πιο διάσημο από ό,τι θα μπορούσε να είναι. Ένα […]
The post Πάμε για αφράτο carrot cake στην καρδιά της πόλης appeared first on