Πραγματοποιήθηκε σήμερα (20/06) στην αίθουσα Σκάλα στον 16ο όροφο του Ξενοδοχείου Radisson Blu Hotel στην Λάρνακα η Τακτική Γενική Συνέλευση των Μελών του Σωματείου μας. Την κήρυξη των εργασιών της Συνέλευσης έκανε ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου, Άντρος Καραπατάκης. Έγινε Λογοδοσία του Διοικητικού Συμβουλίου για τα πεπραγμένα της περιόδου και οικονομική ενημέρωση και στην συνέχεια […]
The post Συνεχίζει στην προεδρία για δυο ακόμη χρόνια ο Καραπατάκης appeared first on