«Τη μεγαλύτερη κούπα την οποία μπορείς να κρατάς με το ένα σου το χέρι» έφτιαξαν δύο αδέλφια στο Μιτσερό, ο Ανδρέας και ο Σωτήρης Ανδρέου. «Όλα ξεκίνησαν από μια τυχαία συνάντηση με την Μαρίνα», αναφέρει ο Σωτήρης μιλώντας στην εκπομπή Alpha Καλημέρα και κατέληξαν σήμερα να έχουν κούπα που φτάνει τα…42 εκατοστά. Σχετικά με τα […]
The post Έφτιαξαν τη μεγαλύτερη κούπα στην Κύπρο κι ετοιμάζονται για ρεκόρ Γκίνες appeared