Ο Δημοτικός Πολιτιστικός όμιλος Αθηένου και η Θεατρική Ομάδα Ενηλίκων καλεί όσους ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο νέο έργο σε συνάντηση την ερχόμενη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024 στις 19:30 στο χώρο δοκιμών της ομάδας στο παλιό Γυμνάσιο Αθηένου. Αξίζει να σημειωθεί ότι το έργο θα συμμετάσχει στο 37ο Παγκύπριο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου του ΘΟΚ.
The post Δημοτικός Πολιτιστικός Όμιλος Αθηένου: Το νέο μας θεατρικό ταξίδι αρχίζει appeared first on Larnakaonline.com.cy .