Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν κάποια οριακά αποτελέσματα στις εκλογές της τοπικής αυτοδιοίκησης, ενώ υπήρξαν περιπτώσεις που κοινοτάρχες εκλέγηκαν με μόλις μία ψήφο διαφορά. Συγκεκριμένα στην κοινότητα Τριμίκλινης ο Ανδρέας Ορφανού, εκλέγηκε στο αξίωμα του Προέδρου του Κοινοτικού Συμβουλίου με 169 ψήφους (48,8%) έναντι του ανθυποψηφίου του Κώστα Κυριάκου που έλαβε 168 ψήφους (48,6%). Στον Πολύστυπο ο […]
The post Σε ποιες κοινότητες η εκλογή έγινε με μόλις μία ψήφο διαφορά appeared