Έτοιμος να ηγηθεί του νέου Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λεμεσού και να αρχίσει άμεσα σκληρή δουλειά, με τη συνεργασία όλων των εμπλεκομένων, δήλωσε ο μέχρι πρότινος Γενικός Διευθυντής του ΣΑΛΑ, Γιάννης Τσουλόφτας, μετά την τελετή ανακήρυξης των νέων Αρχών Τοπικής Αυτοδιοίκησης Λεμεσού.
Σε δηλώσεις του, ο κ.Τσουλόφτας είπε πως «πήραμε πριν λίγο και επίσημα την εντολή να ηγηθούμε του νέου ΕΟΑ Λεμεσού και άμεσα αρχίζουμε σκληρή δουλειά», ενώ απηύθυνε έκκληση σε