![decoding=async](https://dialogos.com.cy/wp-content/uploads/2024/08/DOC.20240809.7134947.pkontides-3-700x500.gif)
Η Κύπρος και η Λεμεσός είναι περήφανες για την επιτυχία του Παύλου Κοντίδη στους Ολυμπιακούς του Παρισιού και τον ευγνωμονούν, δήλωσε ο Δήμαρχος Λεμεσού, Γιάννης Αρμεύτης, υποδεχόμενος στο Δημοτικό Μέγαρο, τον αργυρό Ολυμπιονίκη. Σε σεμνή τελετή, η οποία πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο έκτακτης συνεδρίας του δημοτικού συμβουλίου, ο Παύλος Κοντίδης, έχοντας ήδη λάβει το κλειδί της […]
Διαβάστε Περισσότερα...