![decoding=async](https://dialogos.com.cy/wp-content/uploads/2024/07/georgiouasvesta-700x500.jpg)
Το ΑΚΕΛ Λεμεσού συγχαίρει θερμά τους δύο πρωταθλητές μας, Μάριο Γεωργίου και Σοφία Ασβεστά για τις διακρίσεις τους, στους Ολυμπιακούς αγώνες. Σε ανακοίνωση του το ΑΚΕΛ Λεμεσού σημειώνει τα εξής: Ο πρωταθλητής της ενόργανης γυμναστικής Μάριος Γεωργίου προκρίθηκε στο τελικό του μονόζυγου. Η επιτυχία του Κύπριου πρωταθλητή είναι η μεγαλύτερη του αθλήματος στην ιστορία των […]
Διαβάστε Περισσότερα...