![ΠτΔ: Οι «καλύτεροι πρεσβευτές της Κύπρου» οι αθλητές, επισκέφθηκε το Ολυμπιακό Χωριό](https://cyprustimes.com/wp-content/uploads/2024/07/DOC.20240729.7051025.CHRISTODOULIDES_%C3%82%C2%A9elli_ioannou_OLYMPIC_VILLAGE038.jpg)
Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας κατά την επίσκεψη του στο Ολυμπιακό Χωριό συνάντησε τους αθλητές/τριες και τους προπονητές τους, τη Διοικητική Ομάδα, την Ιατρική Ομάδα, και επισκέφτηκε το γραφείο της Κυπριακής Ολυμπιακής Επιτροπής
Παρίσι, Γαλλία: Η Valentina Gottardi περιμένει την μπάλα καθώς παίζει για την Ιταλία σε έναν αγώνα beach volley εναντίον της Αιγύπτου κατά τη διάρκεια των Ολυμπιακών Αγώνων. Thomas Samson/AFP/Getty Images
Κατά τη διάρκεια της Α’ Σταυροφορίας, μια ομάδα φανατικών στρατιωτών, οι οποίοι έστεκαν μεν καλά στα μυαλά τους, αλλά ήταν απελπισμένοι, βάδιζαν για πολλές ώρες πίσω από μία χήνα, καθώς πίστευαν ότι ήταν ευλογημένη από το Άγιο Πνεύμα!
|
||||||||||||||
Εγγραφείτε στο Newsletter μας