Τη θέση της brand manager του Bean Bar, της γνωστής αλυσίδας καφέ της X.A. Παπαέλληνας Εμπορική Λτδ ανέλαβε πρόσφατα η Αντωνία Κουμέττου.
Το πλούσιο βιογραφικό και η εμπειρία της κ. Κουμέττου στον τομέα του marketing αποτελούν τα καλύτερα εφόδια για την συνέχιση της ανοδικής πορείας του brand, το οποίο στα δύο χρόνια παρουσίας του στην κυπριακή αγορά, μετρά ήδη έντεκα καταστήματα παγκύπρια, τα οκτώ εκ των οποίων εντός Υπεραγορών Αλφαμέγα.