Έναρξη διάθεσης στο κοινό του μοριακού τεστ για τον
Κορωνοϊό (COVID-19) - SARS-CoV-2
Το ΧΗΜΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ, μέλος του ΟΜΙΛΟΥ ΒΙΟIΑΤΡΙΚΗ , σε συνεργασία και υπό την επιστημονική καθοδήγηση και έλεγχο του Ομίλου, με μοριακούς βιολόγους στη σύνθεσή του, αίσθημα ευθύνης απέναντι στο κοινωνικό σύνολο και σεβασμό στις δύσκολες καταστάσεις που βιώνουμε ως κυπριακή κοινωνία και πολιτεία, ανακοινώνει ότι από Δευτέρα 30.3.2020, ξεκινά αρχικά από την Λευκωσία να παρέχει προς το κοινό, το Μoριακό Τεστ Ανίχνευσης του Κορωνοϊού (COVID-19).
- ΕΞΕΤΑΣΗ