![Ο Τι δεν φοβάται την καραντίνα](https://bebemou.com/images/Story_2.jpg)
Με μια πρωτότυπη ιδέα έρχονται οι εκδόσεις "Κίτρινο Πατίνι" να μας κρατήσουν δημιουργική συντροφιά τις μέρες αυτές που είμαστε στο σπίτι με τα παιδιά μας.
Ο Τι μένει σπίτι! Δεν φοβάται τον παλιο-ιό γιατί είναι στο σπίτι του με την οικογένειά του. Και δεν βαριέται γιατί έχει πολλά πράγματα να κάνει με τον μπαμπά και την μαμά.
Ρωτήσαμε τον Τι πώς περνάει τις ώρες του και μας έδωσε κάποιες πολύ όμορφες ιδέες. Τις βάλαμε όλες σε ένα αρχείο και σας