Για 28 ολόκληρα χρόνια υπηρέτησε στο αστυνομικό σώμα και τώρα μπαίνει στη μάχη για τις εκλογές. Ο λόγος για τον Υποδιοικητή της Υπηρεσίας Καταπολέμησης Ναρκωτικών και Εκπρόσωπο Τύπου της Δύναμης, κύριο Στέλιο Σεργίδη, ο οποίος μετά την πρόσφατη αφυπηρέτηση του, ανακοίνωσε την Αριστίνδην Υποψηφιότητα του για Δημοτικός Σύμβουλος Αγίου Δομετίου με το ψηφοδέλτιο του ΔΗΚΟ. Αυτούσια […]
ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΥΚΑΝ, υποψήφιος για Δημοτικός Σύμβουλος ο Στέλιος Σεργίδης
Ιουλ 24, 2024
ΑΚΕΛ – Τόσα ξόδεψε στις Ευρωεκλογές
Ιουλ 24, 2024