Οι διοικούντες λένε ότι δεν έχουν προτίμηση για αντίπαλο στα ημιτελικά του Κυπέλλου, αλλά ο κόσμος της Ομόνοιας έκανε την επιλογή του. Στα σόσιαλ μίντια φαίνεται καθαρά ότι προτιμούν τον Απόλλωνα. Είναι φυσιολογικό, είναι μια ομάδα ποιοτικά υποδεέστερη αλλά θυμίζουμε ότι το Κύπελλο είναι άλλο πράγμα. ΜΔ.
Αυτόν τον αντίπαλο θέλουν οι Ομονοιάτες στα ημιτελικά…
Ιουλ 22, 2024
Παγκύπριες Εξετάσεις: Το Λύκειο με τους περισσότερους πρωτεύσαντες Πόσους έχει και ποιοι είναι
Ιουλ 22, 2024