Βγήκε στη δημοσιότητα το φετινό τραγούδι για την εκπροσώπηση της Κύπρου με την νεαρή ερμηνεύτρια Silia Kapsis. «Liar» μας ερμηνεύει η τραγουδίστρια, η οποία θα μας εκπροσωπήσει στο Μάλμε της Σουηδίας στον 68ο διαγωνισμό της Eurovision. Η Κύπρος θα συμμετέχει στο πρώτο μισό του ημιτελικού. MX
«LIAR»: ΑΚΟΥΣΤΕ ΓΙΑ πρώτη φορά το κομμάτι τις Eurovision με την Silia Kapsis (ΒΙΝΤΕΟ)
Ιουλ 22, 2024
Παγκύπριες Εξετάσεις: Το Λύκειο με τους περισσότερους πρωτεύσαντες Πόσους έχει και ποιοι είναι
Ιουλ 22, 2024